Cumhuriyet İlan Türleri

necmettin bitlis anma compressor

Taziye & Başsağlığı

Vefat eden bir kişinin seveni ve yakınları tarafından verilen ilan türüdür.

meral okay bassagligi ilani compressor

Taziye & Başsağlığı

Vefat eden bir kişinin seveni ve yakınları tarafından verilen ilan türüdür.

guven sazak tesekkur ilani compressor

Teşekkürler

Başarılı geçen bir operasyondan sonra Doktor'a, bir cenaze töreninin ardından katılımcılara teşekkür etmek amacıyla verilen ilanlardır.

Cumhuriyet Vefat İlanı Örnekleri

Cumhuriyet Gazetesi'nde yayınlanan Çerçeveli Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür, Mevlit, vb. ilanlardır.

3x10 derin uras
3x10 hasan basri bozkurt 1
mehmet salih tatlici anma min
kucuk ceyrek halil hasanoglu min
kucuk ceyrek ali raif dinckok min

Telefon

Sabit: 0212 227 79 79

Mobil: 0555 983 46 76

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Cumhuriyet Vefat İlanı

Cumhuriyet vefat ilanı; anma, taziye sunma ve başsağlığı dileme gibi sosyal mesajların Cumhuriyet Gazetesi’nde yayınlanmasını sağlayan servistir. Bu vefat ilanları hem bir vefattan duyulan hüznü anlatmakta, hem de cenazenin nereden kalkacağı, cenaze namazının ne zaman kılınacağı gibi cenazeye dair bilgi içeriklerini de paylaşmaktadır.

cumhuriyet vefat ilanı

Cumhuriyet vefat ilanı(ölüm) ilanları en çok taziye amaçlı yayınlanmaktadır. İnsanlar sevdikleri ve değer verdikleri bir yakınlarının, aile dostlarının, devlet büyüklerinin ve topluma mâl olmuş kişilerin vefatından duydukları üzüntüyü paylaşmak amacıyla gazetelerin ilgili sayfalarına ilan vermektedirler. Vefat ilanlarının bir diğer işlevi ise vefat eden kişilerin cenaze organizasyonunu duyurmaktır. Cenaze namazının hangi vakitte kılınacağı, hangi camiden kalkacağı, taziyelerin ne zaman ve nerede alınacağı gibi bilgiler de vefat ilanı içerisinde paylaşılabilmektedir. Böylelikle, mevtanın en geniş çevresine, sevenlerine cenaze günü gerçekleşecek organizasyon iletilmiş olur.

Cumhuriyet Gazetesi’ne vefat ilanı vermek isterseniz bizimle hemen iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Cumhuriyet Bugünkü Vefat İlanı Ücretlerine sayfamızdan, her gün güncellediğimiz vefat ilanlarına ulaşabilir, vermeyi düşündüğünüz vefat ilanı hakkında örnek görsellere bakabilirsiniz.

Vefat ilanlarınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Resmi e-posta veya whatsapp yoluyla bize iletebilirsiniz. İster renkli ister siyah beyaz fotoğraf kullanabilirsiniz (sadece renkli fotoğraflarda %15 fiyat farkı uygulanır)

İlan görseliniz profesyonel grafik servisimiz tarafından hazırlanıp baskı öncesi onayınıza sunulur. Sizden onay alındıktan sonra baskıya alınır.

Başsağlığı, Teşekkür, Anma, Duyuru, Ticari, İK ve seri ilanlar verebilirsiniz.

Kredi kartıyla veya banka havalesiyle yapabilirsiniz.

Sitemizde bulunan fiyatlar KDV Dahil fiyatlardır. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda faturanızı kesip adresinize gönderiyoruz.

TopCall Now ButtonHemen Arayın!